ההכנה המנטלית של צה"ל ל'התנתקות'
  www.mentalpreparation.org
ההכנה המנטלית ל"התנתקות"
יום ב', כא’ בסיון תשע”ט
    אודות  |  על "ההכנה המנטלית"  |  דוח "ההכנה המנטלית"  |  שטיפת המוח  |  הפצל"ם  |  הפוסט-מודרנה  |  שיחדש  |  Mental Preparation  
צוות המצ"ח קורא, בעקבות "הודאתו" של דן הראל הפורש מצה"ל בכך שידע והזהיר מהיווצרות חמאסטן, למנות ועדת חקירה חיצונית בלתי תלויה לחקור את "ההכנה המנטלית". "ההכנה המנטלית" אותה יזם דן הראל, שבוע לאחר הכרזת שרון על "חזונו" החדש - טיהור גוש קטיף מיהודי. יוזמה פרטית שלו. כולה פרטית! זאת כאשר לאף אחד לא היה ברור איך בכלל לאכול את היציאה המפתיעה של שרון, ולמרות שהוא - דן הראל - ידע מה תעולל !

הידיעה על דברי דן הראל לערוץ-2 מובאת באתרי חדשות רבים ב-06.11.2010. לדוגמא: דן הראל מספר בערוץ-2 על מכתב שהעביר שנה לפני ה"התנתקות", ובו הזהיר מיצירת חמאסטן בעזה, עם ביצוע ה"התנתקות". תגובת צוות המצ"ח: תביעת צוות המצ"ח להקמת וועדת חקירה לחקר ":ההכנה המנטלית" פרוט הידיעה ממוצ"ש, 06.11.2010: להלן הידיעה בשלמותה מאתר ערוץ-7 - http://www.inn.co.il/News/News.aspx/211148 - (לא כולל התמונה שמצורפת במקור הידיעה בערוץ-7): "ההכנה המנטלית" של דן הראל ד"ר גדי אשל, שחקר את התנהלות הצבא לקראת פינוי אלפי היהודים מגוש קטיף, קורא בעקבות דבריו של הראל להקים וועדת חקירה. פרסום ראשון: 06/11/10, 22:56עוזי ברוך "... ד"ר גדי אשל, החבר בצוות שחוקר את "ההכנה המנטלית" שהקים צה"ל לקראת ביצוע העקירה ב-2005, קורא להקמת וועדת חקירה בלתי תלויה לפרוייקט "ההכנה המנטלית" שיזם האלוף במילואים דן הראל לקראת ביצוע תוכנית ההתנתקות. ד"ר אשל מזכיר כי אלוף במיל. דן הראל יזם את פרוייקט "ההכנה המנטלית" בפיקוד דרום ובצה"ל כולו, שבוע אחרי דברי אריאל שרון בכנס הרצליה, בדצמבר 2003, כשהתדהמה מהדברים היתה עדיין בעיצומה. "שבוע, שבו חזון טיהור גוש קטיף מיהודים, נראה הזוי לחלוטין מכל בחינה שהיא, ובודאי מול המנדט שעל פיו - ורק על פיו, נבחר: "דין נצרים כדין תל-אביב", מספר אשל. "פרוייקט "ההכנה המנטלית", אותו יזם וייסד הראל בצה"ל שבוע לאחר היציאה המוזרה ההיא של שרון, העביר את צה"ל כולו שטיפת מוח. שטיפת מוח, שדרסה את ייעודו ואת רוחו, השניאה את מיישבי ארץ ישראל על חייליו ועל מפקדיו והפכה אותם ל"אויב", והסבה את הצבא הלוחם כולו לפצל"ם-גירוש-יהודים", מזכיר אשל. כפי שהסתבר אח"כ, הרי בנוסף לפשע גירוש יהודי המחוז, סירסה הסבה זו גם את הלחימתיות של צה"ל, והביאה יותר מכל לְשבר מלחמת לבנון השניה. ההכאה על חטא של דן הראל מחייבת הקמת וועדת בדיקה בלתי תלויה לפרוייקט "ההכנה המנטלית" אותו יזם והניע. וועדה חיצונית בלתי תלויה, שלא תטייח את שנעשה בשטיפת מוח זו, ולא תלבין את האחריות האישית בה נושאים יוזמיה ועושיה", דברי אשל. ..."עוד באותו נושאארגוני הימין: לא נשכח ולא נסלח סגן הרמטכ"ל לשעבר: רצועת עזה הפכה לאירן ( התמונות מאתר ערוץ 7 )